
Кабінет міністрів призначив Мустафу Найєма головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Про кадрове призначення у п'ятницю повідомило Міністерство інфраструктури і віце-прем'єр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.
"Мустафа Найєм залишає посаду заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури", – повідомило міністерство.
Кубраков заявив, що Агентство займатиметься стратегічним планом повоєнної відбудови.
Ключовими завданнями назвав: запустити роботу з першими об'єктами відновлення; відпрацювати взаємодію з донорами – урядами країн, міжнародними фінансовими інституціями, неурядовими організаціями; скоординувати запити від регіонів щодо пріоритетних проєктів відновлення.
"Агенство відновлення продовжує шукати найкращих експертів у галузі будівництва та архітектури, менеджменту, зокрема серед профільних неурядових і громадських організацій", – заявив Кубраков.
Також сказав, що "одне з головних питань, який ставить суспільство – прозорість і підзвітність".
Про Найєма написав, що за півтора роки роботи "вдалося перезапустити роботу Укртрансбезпеки".
Мустафа Найєм був заступником міністра інфраструктури з серпня 2021 року.
У 2019-21 роках працював заступником гендиректора концерну Укроборонпром, поки його посаду не скоротили.
У 2014-19 роках був народним депутатом від "Блоку Петра Порошенка". До того працював журналістом.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....