Численність симпатиків істотно впала: Соціологи з'ясували, де в Україні Путіна підтримують найбільше

Соціологи групи "Рейтинг" змогли з'ясувати ставлення жителів України до російського президента Володимира Путіна, виходячи з географічного розподілу регіонів країни, інформують Патріоти України.

В ході опитування були отримані докладні дані про кількість прихильників російського президента серед жителів України: з'ясувалося, що жителі Сходу і Півдня країни більш позитивно ставляться до глави Кремля. Однак і там число негативно налаштованих до Путіна українців переважає. Так, серед жителів Сходу - 57% українців негативно ставляться до Путіна, 36% - позитивно.

На Півдні України ситуація для російського президента ще гірше: 69% українців південних областей негативно ставляться до російського президента, 26% - позитивно. У Центрі і на Заході країни антирейтинг Путіна становить 90 і 91%, відповідно. Примітно, що соціологи відстежили динаміку падіння позитивного ставлення до Путіна за 9 останніх років. На опублікованому графіку чітко видно, що після початку війни на Донбасі і окупації Криму рейтинг підтримки Путіна серед українців впав і станом на серпень 2021 року опустився до найнижчого рівня.

Пішли і потрапили в "мішок": Окупант розповів дружині, як неузгодженість дій командирів призвела до втрат

четвер, 29 вересень 2022, 8:42

Окупаційні війська РФ вирішили піти в атаку на Донецькому напрямку, проте їм завадила неузгодженість між власними підрозділами. У результаті піхота ворога зазнала втрат, передають Патріоти України. Про це свідчить аудіоперехоплення, надане OBOZREVATEL ...

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...