У Вишгороді внаслідок влучання у багатоповерхівку 23 листопада загинуло 6 місцевих жителів, сьома людина померла в реанімації. Ще 30 отримали поранення різного ступеня. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба, передають Патріоти України.
"Київщина. Внаслідок обстрілу станом на зараз у реанімації померла сьома людина. Світла пам’ять загиблим", - написав він о 20:40.
Кулеба додав, що енергетики продовжують ремонтні роботи, щоб якнайшвидше відновити електрику в області. Близько ста бригад працюють цілодобово. Без електрики залишається ще 70% мешканців Київщини. "Інфраструктуру та житло ми відбудуємо. Але людські життя не повернемо. Проте помстимося за кожного. Росія нестиме відповідальність за усі злочини", - написав він.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...