"Чистки" тривають: Путін зняв із посад двох генералів

У Кремлі продовжують шукати винних у провалі війни проти України, проводячи чистки серед генералів своєї окупаційної армії. Так, російський диктатор Володимир Путін зняв із посад ще двох генералів, передають Патріоти України.

Про це повідомляє видання Defense Express із посиланням на власні джерела. За інформацією співрозмовників журналістів, зокрема було звільнено командувача Західного військового округу генерал-полковника Олександра Журавльова.Він обіймав цю посаду з 2018 року.

Крім того, за непідтвердженими даними, ще звільнили командувача Східного військового округу генерал-полковника Олександра Чайка, якого на посаду призначили лише у листопаді 2021 року.
Видання припустило, що на них, імовірно, буде покладена відповідальність за провал першого етапу вторгнення російської армії на територію України. Єдиний командувач військового округу, який нині не потрапив в опалу, – генерал армії Олександр Дворников, який командує всіма силами РФ в Україні.

"Зі свого боку він намагається знайти власних цапів-відбувайлів, на яких буде скинуто провину з величезними втратами на Ізюмському напрямку та різким зменшенням масштабів кінцевої мети операції. Але з цим можуть виникнути складності", – пишуть журналісти.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...