
Російський окупант з Авдіївського напрямку поскаржився, що в армії РФ солдатів не вважають за людей. Він заявив, що загарбників посилають "чисто на забій", передають Патріоти України.
Про це свідчить нове аудіоперехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. Так, окупант розповів про значні втрати серед особового складу у 9 ОМСП.
"Там чисто як на забій людей, туди посилають. Так що, добре, що ти звідти з'ї...ався, там уже й двохсотих купа", – сказав він.
Водночас, за його словами, через недбале відношення лікарів до лікування поранених, їх виписують з лікарні та повертають у стрій без надання повної необхідної медичної допомоги.
"Поранений лежить і їм насрати, ніхто з полку не приїхав до нього…у нього дві руки осколкові, одна на виліт, а одну навіть уламок не дістали і вже виписують", – пояснив окупант. Він констатував, що командування ставиться до загарбників "як до худоби".
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...