Читав про секс та розглядав груди: "Слуга" Петруняк на засіданні Ради знайшов собі цікаве заняття (фото)

Народний депутат від "Слуги народу" Євген Петруняк під час засідання Верховної Ради був зайнятий розгляданням фото з голими грудьми та читанням сороміцьких анекдотів, передають Патріоти України з посиланням на "Букви".

Видання зафіксувало, як Петруняк під час засідання листувався з невідомою особою, стать якої визначити неможливо за іменем. Співрозмовник надіслав нардепу провокативний мем про секс у шкарпетках, а також відеофайл. На фото видно, що у ролику фігурує жінка, яка демонструє свої груди.

Джерело: Буквы

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...