COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено.

У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Коронавірус підкрався в найбільш невідповідний момент. Сьогодні отримав позитивний результат тесту", - написав Віталій Кличко.

За його словами, під час пандемії він як міський голова багато спілкувався з людьми, зокрема перевіряв лікарні, де в інфекційних відділеннях проходять лікування хворі з коронавірусною інфекцією. Тому регулярно робив тести, останній з яких виявився позитивним. "Відчуваю себе добре. Але мушу піти на самоізоляцію. Буду працювати з дому", - зауважив Віталій Кличко.

Як якийсь піонер-ленінець "Артека"... Культовий гуморист РФ з українським прізвищем скасовують гастролі в анексованому Криму

субота, 27 червень 2026, 18:20

Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...

Черговий крок для посилення міжнародного конфлікту: У Польщі затримали українця через погрози Навроцькому. Що загрожує нашому співвітчизнику?

субота, 27 червень 2026, 18:05

. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...