COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено.

У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Коронавірус підкрався в найбільш невідповідний момент. Сьогодні отримав позитивний результат тесту", - написав Віталій Кличко.

За його словами, під час пандемії він як міський голова багато спілкувався з людьми, зокрема перевіряв лікарні, де в інфекційних відділеннях проходять лікування хворі з коронавірусною інфекцією. Тому регулярно робив тести, останній з яких виявився позитивним. "Відчуваю себе добре. Але мушу піти на самоізоляцію. Буду працювати з дому", - зауважив Віталій Кличко.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...