COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено.

У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Коронавірус підкрався в найбільш невідповідний момент. Сьогодні отримав позитивний результат тесту", - написав Віталій Кличко.

За його словами, під час пандемії він як міський голова багато спілкувався з людьми, зокрема перевіряв лікарні, де в інфекційних відділеннях проходять лікування хворі з коронавірусною інфекцією. Тому регулярно робив тести, останній з яких виявився позитивним. "Відчуваю себе добре. Але мушу піти на самоізоляцію. Буду працювати з дому", - зауважив Віталій Кличко.

Оце так! Дві країни ЄС проти заборони на в'їзд росіян, які воювали проти України, - Bloomberg

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:44

Італія та Франція з побоюванням відносяться до ідеї ЄС заборонити в'їзд колишнім російським військовим, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Заборона на в'їзд для російських ексвійськових є частиною запропонованого 21-го пакета санкцій...

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...