Cyber Front Z: Meta ліквідувала "фабрику тролів", пов'язану з "кухарем Путіна" Пригожиним

Компанія Meta, яка володіє соцмережами Facebook та Instagram, ліквідувала "ферму тролів", пов'язану з російським бізнесменом, "кухарем Путіна" Євгеном Пригожиним та його "Агентством інтернет-досліджень". Боти мали показати масовість прихильників путінської війни в Україні. Про це йдеться у щоквартальному звіті компанії про погрози, інформують Патріоти України.

Meta повідомила, що виявила "фізичну ферму тролів, яка працює в офісній будівлі в Санкт-Петербурзі", через місяць після початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну. Вона була націлена на користувачів на декількох платформах, включаючи Twitter та LinkedIn на додаток до Facebook та Instagram. Мішенями ставали політики, журналісти, актори та комерційні бренди з усього світу, які публічно засуджують російське вторгнення та підтримували Україну.

Аккаунти Cyber Front Z ліквідували на платформах Meta у квітні. Компанія закрила 45 акаунтів Facebook та 1037 акаунтів Instagram, пов'язаних з російською "фабрикою тролів".

У Meta описали діяльність Cyber Front Z як "незграбну і "значною мірою неефективну".

"Поінформував про ситуацію на фронті, ядерний тероризм РФ на ЗАЕС": Зеленський провів переговори з Макроном

вівторок, 16 серпень 2022, 19:14

Президент України Володимир Зеленський і президент Франції Еммануель Макрон 16 серпня провели нову телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію в Україні, зокрема небезпеку дій ЗС РФ на захопленій Запорізькій АЕС. Про це Зеленський повідомив у своєму Tw...