"Даешь Сибирскую народную республику!": Німеччина несподівано "вдарила" по Росії

Міжнародна правозахисна організація "Товариство захисту пригноблених народів" забила тривогу через ліквідацію в Росії "Центру сприяння корінних нечисленних народів Півночі". З відповідною заявою в Геттінгені виступив директор організації Ульріх Деліус, передають Патріоти України.

За його словами, кліматичні зміни спричинили активне використання ресурсного потенціалу Сибіру, що ставить під загрозу існування 41 корінного народу в цьому регіоні.

"Корінні народи Росії потерпають від наслідків змін клімату і практично не мають права голосу. Тепер же влада свідомо закриває організації, які підтримують їх, і це загрожує їхньому виживанню. Захисників корінних народів позбавляють права голосу, щоб полегшити хижацьку експлуатацію їхніх ресурсів", – підкреслив він.

У мережі з іронією сприйняли такі заяви. Блогер Vitauskas зазначив у своєму Telegram, що Росія сама відкрила ящик Пандори, відібравши в України Крим. "У Німеччині заявили про реальний утиск 41 корінного народу Сибіру і експлуатації їхніх ресурсів. Даєш Сибірську народну республіку!" – написав він.


Путін влаштував істерику через танки Leopard для України і пригрозив "покликати друзів"

четвер, 2 лютий 2023, 18:38

Глава Кремля Володимир Путін вибухнув абсурдною пропагандою через постачання танків Leopard. В Україні йому привиділися нібито "послідовники Гітлера" і, мовляв,"агресія колективного Заходу", з якими вирішила нібито "боротися" країна-окупант Росія. Тако...

Чи не відкупляться? ДБР затримало підприємців, які продавали Міноборони яйця по 17 гривень

четвер, 2 лютий 2023, 18:19

Державне бюро розслідувань (ДБР) разом з СБУ в ході спецоперації затримали злочинну групу, яка привласнювала кошти, виділені на харчування військових ЗСУ, передають Патріоти України. Як йдеться у повідомленні ДБР, махінації з продуктами харчування найп...