
Україна чекає ще одного обміну полоненими з Росією. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у коментарі журналістам, передають Патріоти України.
За словами Зеленського, контакт із американською командою не переривається, але поки - лише дистанційно.
"Наша розмова з американською групою продовжується. Поки що тільки телефоном або онлайн у нас є перемовини. Є обміни. І цей трек продовжується", - сказав він.
Попри відсутність тристоронньої зустрічі в особистому форматі, Україні вже вдалося повернути своїх людей із полону.
Зеленський підтвердив: зараз Україна очікує на ще один обмін.
"Зараз ми очікуємо ще на один обмін. Дай Бог, щоб все вийшло", - додав він.
Президент висловився й щодо можливого візиту американських переговорників Джареда Кушнера і Стіва Вітковa до Києва.
"Говорити більше про закінчення війни не по телефону, а реально говорити в деталях - ми їх очікуємо, я думаю, що вони приїдуть", - зазначив він.
Разом з тим Зеленський визнав: зараз у пріоритеті для Вашингтона - ситуація на Близькому Сході.
"На сьогодні питання для нас - війна в Україні номер один. Питання для американців - війна в Ірані номер один. Але Україна також є серед пріоритетних тем", - сказав він.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...