Дайте Бацькі корвалолу: "Кований чобіт" американських солдат з'явиться на кордоні Білорусі

Для спекуляцій російсько-білоруської пропаганди з'явиться більше приводів. Однак якщо Лукашенко параноїдально сприймає власну маячню, його лікарям доведеться попрацювати.

Війська США прибудуть до Литви для військових навчань біля кордонів Білорусі. У цих щорічних маневрах протягом 14-25 вересня візьмуть участь також до 1000 військовослужбовців і військових літаків з Франції, Італії, Німеччини, Польщі та інших країн, зазначають Патріоти України.

У навчаннях візьмуть участь 500 американських військовослужбовців і 40 транспортних засобів, таких як танки Abrams і бронетранспортери Bradley

Американські війська і танки прибудуть в Литву у п'ятницю для двомісячних військових навчань біля кордону з Білоруссю. Про це повідомляє агентство Reuters.

Литва повідомила, що американські війська будуть перекинуті з Польщі для проведення заздалегідь запланованих військових навчань, що мають оборонний характер і не спрямовані проти її сусідів, в тому числі Білорусі.

Зазначається, що наразі війська США прибудуть раніше і залишаться на довше, ніж анонсував литовський уряд до початку протестів у Білорусі.

Представник литовської армії повідомив, що у навчаннях у п'ятницю візьмуть участь 500 американських військовослужбовців і 40 транспортних засобів, таких як танки Abrams і бронетранспортери Bradley.

29 липня міністр оборони Литви Раймундас Каробліс повідомляв, що у вересні Сполучені Штати відправлять свій контингент - від 300 до 1000 солдатів - для двотижневих навчань, які почнуться в середині місяця.

Представник литовської армії повідомив, що разом з військами США 14-25 вересня в щорічних навчаннях візьмуть участь до 1000 військовослужбовців і військових літаків з Франції, Італії, Німеччини, Польщі та інших країн.

Напередодні Лукашенко у своїх висловлюваннях не виключив перетворення Білорусі «в театр військових дій».

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...