"Дайте пять, десять лет, и кровь забудется": Коломойський зробив цинічну заяву про війну на Донбасі

Бізнесмен і давній партнер президента України Володимира Зеленського Ігор Коломойський заявив, що Україні необхідно поліпшувати відносини з Росією, оскільки РФ "сильніша за Україну", передають Патріоти України.

"Вони сильніші в будь-якому випадку. Ми повинні поліпшити наші відносини ... Дайте п'ять, десять років, і кров забудеться ... У 2014 році я показав, що не хочу бути з Росією. Я об'єктивно описую, що я бачу і куди йдуть справи", - сказав він в інтерв'ю.

Американські аналітики закликали прислухатися до позиції Коломойського, оскільки "у нього є великий вплив на адміністрацію Зеленського". При цьому в політичних колах США вважають вплив Коломойського на державну політику України "однією з найбільших проблем Зеленського".

Також бізнесмен відкрито висловив скепсис з приводу європейської та євроатлантичної інтеграції України. "Ви все одно не приймете нас в альянсі (НАТО - "Апостроф")", - заявив Коломойський.

Росія шантажує мешканців окупованих територій Сходу України, погрожуючи невиплатою зарплат, якщо вони не оформлять російських паспортів…

субота, 29 лютий 2020, 13:50

25 лютого в інтерв’ю liga.net. Олексій Данілов заявив, що у розпорядженні Ради нацбезпеки і оборони України є списки жителів окупованого Донбасу, які вже отримали російські паспорти. "У нас, до речі, є списки всіх українських громадян, які отримали ці ...

Хіти тижня. Добиває коронавірус? ​Рейтинг Зеленського упав вдвічі, - соціологи (інфографіка)

субота, 29 лютий 2020, 13:00

Рейтинг Володимира Зеленського упав вдвічі. Довіра до ВР і Кабміну теж знизилася в кілька разів, свідчать результати соціологічного опитування Центру Разумкова, проведеного 13-17 лютого, передають Патріоти України.