Дайте скрепам корвалолу: Американських військових розмістять у Польщі, Дуда ратифікував угоду

Президент Польщі Анджей Дуда ратифікував військову угоду з США. Відповідно до угоди на території Польщі будуть дислоковані тисяча американських військових, передають Патріоти України.

Розміщення американських військових в Польщі покликане зміцнити військову присутність на східному фланзі НАТО у відповідь на зростаючу напористість Росії.

При цьому Дуда заявив, що на відносини Варшави і Вашингтона не повинні вплинути вибори в США. "Виконуючи наші завдання в області польської політики і польсько-американських відносин, ми діємо спокійно, в тому числі ратифікуючи цю угоду, чекаючи, поки новообраний президент Сполучених Штатів принесе присягу", - сказав Дуда.

Також про відсутність зв'язку між ратифікацією військового угоди і виборами в США заявив глава Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох.

"Це нормальний процес ратифікації. Президент може ратифікувати угоду тільки після того, як парламент погодиться з ним і коли новий закон вступить в силу", - сказав Солох. Всього в Польщі буде розміщено близько 5,6 тисячі американських військових.

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...