Дайте скрепам корвалолу: Американських військових розмістять у Польщі, Дуда ратифікував угоду

Президент Польщі Анджей Дуда ратифікував військову угоду з США. Відповідно до угоди на території Польщі будуть дислоковані тисяча американських військових, передають Патріоти України.

Розміщення американських військових в Польщі покликане зміцнити військову присутність на східному фланзі НАТО у відповідь на зростаючу напористість Росії.

При цьому Дуда заявив, що на відносини Варшави і Вашингтона не повинні вплинути вибори в США. "Виконуючи наші завдання в області польської політики і польсько-американських відносин, ми діємо спокійно, в тому числі ратифікуючи цю угоду, чекаючи, поки новообраний президент Сполучених Штатів принесе присягу", - сказав Дуда.

Також про відсутність зв'язку між ратифікацією військового угоди і виборами в США заявив глава Бюро національної безпеки Польщі Павел Солох.

"Це нормальний процес ратифікації. Президент може ратифікувати угоду тільки після того, як парламент погодиться з ним і коли новий закон вступить в силу", - сказав Солох. Всього в Польщі буде розміщено близько 5,6 тисячі американських військових.

Резніков може піти з МО, на його місце розглядають Буданова, - джерела

неділя, 5 лютий 2023, 11:55

З наступного тижня міністр оборони Олексій Резніков може залишити свою посаду, його місце, найімовірніше, займе чинний очільник ГУР Кирило Буданов, повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Джерело: співрозмовники в ОПУ, Кабміні, силових відом...

"Стріляли зблизька": Дружина терориста Мангушева поскаржилася, що його намагалися стратити свої (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 11:28

Дружина російського неонациста Ігоря Мангушева, який виступав нібито з черепом воїна ЗСУ, заявила, що над ним влаштували розправу в тилу. У голову окупанта пустили кулю з пістолета, передають Патріоти України. Як повідомила дружина Мангушева у відеозве...