Дайте скрепам корвалолу: США мають пришвидшити передачу Україні військових кораблів, - Heritage Foundation

США мають надати Україні більше патрульних кораблів класу Cyclon. Таку думку висловили автори доповіді аналітичного центру Heritage Foundation з приводу ролі США у забезпеченні безпеки у Чорному та Азовському морях, передають Патріоти України.

Доповідь закликає США та НАТО збільшити присутність у Чорному та Азовському морі, та рекомендує США пришвидшити передачу Україні виведених у резерв військових кораблів США класу Cyclon.

Ці кораблі довжиною у 54 метри, озброєні гарматами та ракетами, нині розглядаються серед найважливіших кораблів флоту США. Вони також є одними із найдешевших - кожен обійшовся у $20 млн на час придбаннях на початку 90. Вони не мають високотехнологічних сенсорів, складних озброєнь або експериментального устаткування. Вони являють собою прямолінійні металеві корпуси, оснащені значною кількістю простих гармат та ракет, які значною мірою покладаються на роботу екіпажу із 28 осіб, а не на автоматизовані системи.

США також рекомендується допомогти Україні посилювати її морський потенціал. "Право на самооборону не зупиняється на лінії берега. США можуть допомогти профінансувати та прискорити дослідження для швидшого початку використання протикорабельної ракети "Нептун" створеної в Україні. Також США мають проаналізувати готові варіанти протикорабельних ракет для України. США мають також допомогти покращити морську безпеку України надаючи покращене радарне устаткування та технології спостереження, такі як БПЛА", - зазначаэться в доповіді.

"США мають взяти на себе лідерську функцію всередині НАТО, щоб допомогти Україні покращити безпеку у Чорному та Азовському морях", - підкреслюється в доповіді.З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...