
Військовослужбовці українських збройних сил розпочали додаткове навчання на військових базах США, зокрема в Німеччині. Про це повідомив на брифінгу 29 квітня прессекретар Пентагону Джон Кірбі, передають Патріоти України.
За його словами, українські військові освоюють нову артилерію, радіолокаційні системи та бронетехніку — тобто озброєння, яке “нещодавно було оголошено в рамках пакетів допомоги в безпеці”.
Основну частину тренувань проводитиме Національна гвардія Флориди, а відбуваються вони щонайменше у трьох країнах, зокрема у Німеччині.
Того ж дня високопоставлений чиновник Міністерства оборони США заявив, що “понад десяток рейсів” з військовою допомогою для України прибудуть до європейського регіону для подальшого транспортування до нашої країни “упродовж наступних 24 годин”.
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...