Дайте скрепам корвалолу: ЗСУ випробували модернізованиий Т-72 у районі імовірного наступу держави-агресора

Т-72 є основним бойовим танком РФ. Однак українці освоїли ремонт та модернізацію цих уральських машин, що дістались у спадок від радянської армії

На полігоні "Десна" на Чернігівщині фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки проводяться випробування модернізованого дослідного зразка танка Т-72, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Міноборони.

Випробувальною бригадою інституту здійснюється перевірка основних тактико-технічних характеристик в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.

На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлено прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл із можливістю ведення вогню керованою ракетою.

Танк обладнано комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системою, що дозволить ефективніше застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, проведено заміну елементів ходової частини та додано систему відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини.

Для покращення захисту під час бою вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлено систему протипожежного обладнання.

"Пора, брат, пора!"“Слуги народу” обговорять відставку Авакова

субота, 30 травень 2020, 21:17

Фракція “Слуга народу” на своєму засіданні в понеділок, 1 червня, обговорить можливість відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це розповів голова правоохоронного комітету Верховної Ради і член фракції Денис Монастирський, зазначають Па...

"За цією логікою і Зеленського треба притягнути за державну зраду": Український дипломат про "плівки Деркача"

субота, 30 травень 2020, 20:41

Костянтин Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до президента". Український дипломат, колишній заступник голови Адміністрації прези...