"Даю 24 години!": Гройсман пригрозив звільненням Коболєву

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив звільнити голову НАК "Нафтогаз-Україна" Андрія Коболєва, якщо компанія до 24 квітня не встановить ринкову ціну на газ менше 8,55 грн куб. м. Таку заяву-ультиматум було зроблено під час засідання уряду в середу, 17 квітня, повідомляють Патріоти України.

"Якщо цього не станеться я ініціюю відставку керівника НАК (Андрія Коболєва. - Ред.). І буду просити український уряд підтримати мою пропозицію. Мені це все вже набридло, як і мільйонам українців. Коли приватні інтереси менеджменту компанії ставлять вище, ніж національні інтереси і інтереси всіх українців", - заявив він.

Гройсман також пригрозив звільнити і інших працівників НАК: "Вибачте мене за мою емоційність, але в цьому питанні я буду непохитним. Я наголошую на тому, що всі рішення уряду мають бути виконані. Хто з цим не згоден в Національній компанії – заяву на стіл і пішли гуляти в іншу сферу. Я думаю, що конкуренції таким фахівцям у світі не буде".

Гройсман поручив главі Міненерго Ігорю Насалику до 24 квітня провести перемовини з "Нафтогазом". "Повідомити офіційно українське суспільство про ціну з 1 травня. Якщо з 1 травня ціна буде вищою (ніж для бізнесу. - ред.), то на наступне засідання уряду я готую постанову про звільнення цих керівників... Знову... Хотів сказати - даю 24 години", - заявил він.

У Росії створили фейковий сайт "фонду Зеленського" для дискредитації президента України – ГУР Міноборони

четвер, 11 серпень 2022, 20:27

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної...

Секретар РНБО розповів, чи причетна Україна до вибухів на аеродромі під Гомелем

четвер, 11 серпень 2022, 20:14

У ніч на 11 серпня в білорусі пролунали вибухи на аеродромі "Зябрівка", що під Гомелем. Саме звідти постійно завдають ракетних ударів по території України. Чи причетні до цих вибухів ЗСУ? Про це 24 каналу ексклюзивно розповів секретар РНБО Олексій Дані...