"Дають Україні асиметричну перевагу": У Британії розповіли, чи може РФ збивати Storm Shadow

Росія заявила, що нібито збила дві надані Україні Великою Британією ракети Storm Shadow. Військовий аналітик Шон Белл поставив під сумнів цю заяву, оскільки росіяни люблять видавати бажане за дійсне. Про це пише Sky News. Storm Shadows - це крилаті ракети повітряного базування великої дальності, розроблені British Aerospace та французькою компанією, які несуть 450-кілограмову звичайну боєголовку на дальність до 300 км, передають Патріоти України.

Вони призначені для ураження статичних цілей, які дуже зміцнені та мають високу цінність. Ймовірно, вони були вперше застосовані в Україні 8 травня.

Шон Белл зазначив, що заявам Росії вірити не варто. "Вони заявили, що збили дві ракети Storm Shadow. Їх дуже важко відстежити, але знаєте, хто знає? Росіяни заявили, що вони також знищили два ракетні комплекси HIMARS, які, знову ж таки, дуже важко відстежити. Це може бути частиною інформаційної війни" – пояснив він.

Аналітик додав, що Україна, мабуть, спромоглася збити російську гіперзвукову ракету "Кинжал", яку, за словами кремлівського диктатора Володимира Путіна, "неможливо перемогти". Тому Москва була "дуже чутлива до цього". "Реальність така, що ми насправді не знаємо правди про це, але головне, що ми знаємо, полягає в тому, що Захід постачає розумну зброю Україні, що дає асиметричну перевагу", – резюмував він.

Операція вдалася: У РФ зірвано виробництво ракет Х-59 через удар по Смоленську, - ГУР

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:30

У Росії зірвано процес виробництва ракет Х-59 різних модифікацій через удар по Смоленську, про який росЗМІ повідомляли 1 жовтня, передають Патріоти України. В Головному управлінні розвідки України підтвердили, що в цей день дрони атакували місцевий ав...

Знав дуже багато про багатьох: У Криму загадково помер колишній нардеп

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:23

Днями низка підконтрольних агресору "медіа" повідомили про раптову смерть Сергія Кондратевського - відомого свого часу в Севастополі та Криму бізнесмена та політика. Відомо, що він помер 26 вересня, коли нібито готувався до операції, більше подробиць н...