
Російський військово-промисловий комплекс може витримати війну теперішньої інтенсивності щонайдовше до кінця року. Але це не означає, що у ворога закінчиться вся техніка. Таку оцінку військовий експерт, ветеран і майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман висловив у інтерв’ю "Главреду", передають Патріоти України.
"За розрахунками, російський військово-промисловий комплекс може витримати війну такої інтенсивності, як зараз, щонайдовше до кінця цього року. Далі – все, в росіян не вистачить сил. Росія й так витягує все, що тільки можливо, як кажуть, "по сусекам скребет", – розповів Гетьман.
Водночас він акцентував – це не означає, що у Росії закінчиться вся техніка. "Це не так, адже Росія і танки виробляє, і ракети, і все інше. Проте просуватися так, як у 2024 році, у російських військ не вийде, тому що інтенсивність бойових дій знизиться", – пояснив експерт.
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...