
Російські окупанти усвідомили безперспективність своєї останньої активної операції. Після цього в РФ можуть піти на позиційну війну. У цей час агресор намагатиметься оголошувати перемир'я, вести перемовини та створювати гуманітарні коридори. Таку заяву на брифінгу в четвер, 21 квітня, зробив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович, передають Патріоти України.
Крім того, росіяни спробують накопичити сили для наступної фази бойових дій. Після цього вони можуть намагатися знов іти у наступ."Ці сили – це строковики, яких почали призивати до війська з 1 квітня. Їм знадобиться два, а може і три місяці, щоб їх мінімально підготувати, зняти зі зберігання запаси зброї та військової техніки. Якість її ми бачимо", – сказав Арестович.
Він наголосив, що за час, поки триватиме ця підготовка нової партії "гарматного м'яса", Росію почнуть "конкретно ламати" економічні санкції. А українські воїни в цей час отримають західну зброю, і "ми ще подивимося, хто де збереться і хто кого доламає", сказав радник голови ОП. "Я думаю, що це будемо ми ламати їх та гнати з нашої землі", – заявив Арестович.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...