Дали добре по зубах: Захисники України відбили кілька атак російсько-терористичних військ на Донбасі

Обстановка на Донбасі протягом минулої доби, 30 травня, не була спокійною - окупаційні війська застосували бойові машини піхоти (БМП), а також міномети, гранатомети і кулемети великих калібрів. Втрат серед українських військових немає, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр операції Об'єднаних сил.

Зазначається, що збройні формування Російської Федерації порушили режим припинення вогню 8 разів. Об'єднаним силам довелося відкривати вогонь у відповідь, аби припинити ворожі обстріли.

Як наслідок - поранили двох окупантів, передали у розвідці.

Обстріли велися зранку неподалік Авдіївки. Пізніше біля цього населеного пункту противник тричі обстрілював оборонні укріплення ОС з озброєння БМП.

Біля Оріхового бойовики застосували піхотне озброєння. Два рази обстрілювали українські позиції біля Хутора Вільного, випустивши 7 мін калібру 82 мм.

Від початку поточної доби, 31 травня, окупаційні війська активності не проявляли. Втрат серед українських бійців немає.

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...

"Йому потрібна велика перемога": Кулеба пояснив справжні мотиви Трампа щодо України

середа, 24 червень 2026, 10:59

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...