Дали потужну відсіч: Українські снайпери зупинили ворожий штурм на одному з напрямків

Російські окупанти пішли на штурм позицій ЗСУ, однак їх зупинили українські снайпери 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ, передають Патріоти України.

Як повідомляє прес-служба ДШВ ЗСУ, снайпери-десантники ще на початку влучним вогнем одразу знищили кулеметника, командира та гранатометника, через що ворожий штурм захлинувся.

"Загалом, за три місяці активних дій, на рахунку підрозділу снайперів – понад сотня підтверджених цілей. Серед знищених окупантів є також і снайпери противника. Останніх виявляють та знищують мінометним вогнем", — додали у бригаді.

На думку самих снайперів, знищення ворога пришвидшує закінчення війни, хоча сама ця робота непроста. Їм треба розуміти, як працюватиме загарбник та знайти його підходи.

"Я вийшов на 400 м, противник був на 600 м, ми спостерігали за ним 4 години. За його наводкою працював міномет. Він зробив помилку — виліз далі за кущі, які його приховували. Я зробив постріл і противника було знищено", — розповів один із снайперів. За словами іншого стрілка, їм доручили знищувати ворожу піхоту.

"Тільки вийшли на позиції, я почав спостерігати за посадкою ворога. Один з них вийшов з посадки, і на мить я замислився, оскільки він був у нашій формі. Потім я побачив у нього російські шеврони і пов'язки і зрозумів, що вони зняли форму з нашого полоненого або вбитого. Я замислився на мить, а далі усвідомив, що потрібно стріляти. Перший тиждень вони вільно себе почували, потім почали маскуватися, а потім ми їх довели до того, що вони коли виходили з бліндажа, то просто падали і повзли по траві", — згадує інший військовий. Зазначається, що підготовка снайперів у ЗСУ проходить на найвищому рівні.

"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

субота, 24 лютий 2024, 11:44

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію. При цьому він додав, що Захід має продовжувати над...

Донецьк був практично відкритий: Роман Світан назвав справжню причину втрати ЗСУ Авдіївки

субота, 24 лютий 2024, 11:30

Окупація російськими військами міста Авдіївка на Донеччині є дуже болючою втратою для України, оскільки це був важливий оборонний та наступальний рубіж. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю 24 Каналу. «Ав...