
Данія передасть Україні 19 літаків F-16. Ще 24 борти можуть бути продані Аргентині. Про це пише TV2, передають Патріоти України.
Зазначається, що міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен прибуде з візитом до Аргентини, де і говоритимуть про можливий продаж країні винищувачів. При цьому сам чиновник наголошує, що їде туди не для підписання угоди. "Я обговорюватиму умови потенційної угоди, але зрозуміло, що ми перебуваємо на завершальному етапі укладення домовленості, тому я очікую, що так і буде", – пояснив він.
Видання наголошує, що угода неможлива без згоди США. Проте у жовтні 2024 року Вашингтон схвалив продаж літаків Аргентині. При цьому на запитання, чому Данія не віддасть решту F-16 Україні, Поульсен сказав, що 19 вже переданих винищувачів є "великим і суттєвим внеском". "Ми є однією з країн Європи, яка жертвує найбільше, і тому ми можемо з чистою совістю продати решту літаків F-16, які у нас, можливо, залишилися", – резюмував міністр.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою