Данія посилює свої ВМС та ВПС у Балтійському морі через російську загрозу

Не зважаючи на досить скромні ресурси, Данія має досить значний військово-морський флот

Через загрозу з боку Росії Данія запропонувала НАТО розмістити в Балтійському морі військово-морський фрегат і 4 винищувачі F-16. У такий спосіб країна сподівається посилити безпеку регіону, повідомляють Патріоти України з посиланням на ERR.

“НАТО вітала пропозицію щодо підтримки. У данському парламенті дуже сильна підтримка вкладу Данії в Балтійське море. Ми неодноразово бачили єдність у цьому питанні, і це, звісно, пов’язане з нашою власною безпекою та регіоном”, — сказала посол Данії Крістіна Місковяк.

Вона переконана, що такий крок допоможе стримати російську агресію біля кордонів.

“Ми спостерігаємо агресивну та загрозливу поведінку Росії і тепер, і в Криму з 2014 року. Тому ми зміцнюємо нашу оборону. Ми реагуємо на події Росії”, — зазначила посол.

На її думку, Росія прагне порушити союзницькі відносини інших країн, однак рішення Данії про посилення безпеки свідчить про їхнє зміцнення.

Міністр оборони Данії Калле Лаанет зауважив, що натепер країни НАТО ведуть перемовини щодо посилення безпеки східного крила Альянсу.

Ексдержсекретар США запропонував Україні поступитися територіями

середа, 25 травень 2022, 0:33

Колишній держсекретар США Генрі Кіссинджер заявив, що Україна має віддати частину територій Росії, аби досягти миру з Росією. Відповідну заяву 98-річний Генрі Кіссинджер зробив виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 24 травня, передают...

"Як козаки рашистів ганяли": Українські військові показали ганебну втечу розбитих окупантів (відео)

середа, 25 травень 2022, 0:24

Розбиті російські окупанти відступають після завдання по них ударів. Відео опублікувала 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького, повідомляють Патріоти України. На кадрах перелякані росіяни хитаються, повзуть по траві. Бігають ві...