Данілов гарантує запровадження санкцій РНБО проти Порошенка, як тільки отримає відповідне клопотання (відео)

Олексій Данілов заявив, що запровадити санкції проти Петра Порошенка можуть за певних умов. Зокрема необхідно аби в РНБО направили відповідні документи, зазначають Патріоти України.

Секретар Ради національної безпеки й оборони зазначив, що вони "працюють тільки з документами". Про це він повідомив на брифінгу за підсумками засідання, яке відбулося 30 грудня.

Які документи будуть направлені – ми їх розглянемо, винесемо на засідання. Для того, щоб рішення було прийнято потрібно 2/3 голосів. Якщо такі документи з'являться, я думаю, що голосів буде більш ніж достатньо з цього питання,
– сказав Олексій Данілов.

Брифінг Олексія Данілова за підсумками засідання РНБО: дивіться відео


Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...