
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів про два варіанти майбутнього для Чорноморського флоту РФ, передають Патріоти України.
За його словами, йдеться про примусову або добровільну ліквідацію. "Найкращий і найбезпечніший вихід для збереження цілісності майнового-господарського комплексу міста Ахтіар і прилеглих територій – добровільне затоплення", - каже Данілов.
Він прогнозує, що в іншому випадку, російські війська нарізатимуться за принципом салямі: "процес болісний, але ЗСУ завдають високоточні удари виключно по об'єктах військової інфраструктури".
"Славетні російські військові рефлексії – знищення власного флоту при наближенні противника – мають мати тяглість в часі й традицію наступництва", - наголошує секретар РНБО.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: