Данілов назвав цифри втрат російських і українських військ під Бахмутом


У боях за місто на Донеччині загинуло 22 816 осіб з російського боку. Згідно з озвученою секретарем РНБО Олексієм Даніловим статистикою, Сили оборони, ймовірно, втратили вбитими трохи більше 3 тисяч захисників.

Збройні сили України та інші підрозділи Сил оборони втратили в районі Бахмута у 7,5 разів менше, ніж російські загарбники. Про це секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив в інтерв’ю Corriere della Sera.

Він зазначив, що з вересня 2022 року Москва почала активно залучати до бойових дій засуджених із колоній. З його слів, у боях за місто на Донеччині загинуло 22 816 осіб з російського боку.

"Наші втрати були в 7,5 разів меншими", – сказав секретар РНБО.

Згідно з озвученою Даніловим статистикою, Сили оборони України, ймовірно, втратили трохи більш як 3 тисяч захисників вбитими. Точну цифру він не оголосив.

Журналіст видання запитав, чому Україна так відчайдушно захищала Бахмут. Секретар РНБО відповів пояснив, що український народ бореться за свої міста та не здаватиме їх без опору. У іншому разі, окупанти з РФ могли здобути перемогу.

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...