Поставили на паузу: Данілов розповів про пошук винних в окупації півдня та назвав головне завдання України

У Раді національної безпеки та оборони не знають, чому окупантам вдалося тимчасово захопити південні області України. При цьому перед силами оборони нашої країни зараз стоїть головне завдання – дати військову відповідь ворогові. Про це у коментарі "Радіо Свобода" розповів секретар РНБО Олексій Данілов. Він пообіцяв розібратися в ситуації, що склалася, передають Патріоти України.

"Питання досить складне. У нас було засідання РНБО з цього приводу щодо прикордонних областей (говорилося про Херсонську, Запорізьку, Миколаївську, Донецьку області)... На сьогоднішній день остаточної відповіді немає. Але без цієї відповіді нам буде надалі дуже складно. Тому ми обов'язково отримаємо відповідь про те, чому так сталося і хто ухвалював ті чи інші рішення", – підкреслив він.

За словами Данілова, зараз пріоритет для українців – відповідати противнику на війну."Звичайно, зараз можна перейти в цю частину (пошуку відповідей на питання, як відбулася окупація півдня. – Ред.), але потім почнуться звинувачення та політичні процеси. А питання політики зараз поставлене на певну паузу, бо нам треба подолати ворога. І тут ми повинні бути єдиними", – зазначив він.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...