Поставили на паузу: Данілов розповів про пошук винних в окупації півдня та назвав головне завдання України

У Раді національної безпеки та оборони не знають, чому окупантам вдалося тимчасово захопити південні області України. При цьому перед силами оборони нашої країни зараз стоїть головне завдання – дати військову відповідь ворогові. Про це у коментарі "Радіо Свобода" розповів секретар РНБО Олексій Данілов. Він пообіцяв розібратися в ситуації, що склалася, передають Патріоти України.

"Питання досить складне. У нас було засідання РНБО з цього приводу щодо прикордонних областей (говорилося про Херсонську, Запорізьку, Миколаївську, Донецьку області)... На сьогоднішній день остаточної відповіді немає. Але без цієї відповіді нам буде надалі дуже складно. Тому ми обов'язково отримаємо відповідь про те, чому так сталося і хто ухвалював ті чи інші рішення", – підкреслив він.

За словами Данілова, зараз пріоритет для українців – відповідати противнику на війну."Звичайно, зараз можна перейти в цю частину (пошуку відповідей на питання, як відбулася окупація півдня. – Ред.), але потім почнуться звинувачення та політичні процеси. А питання політики зараз поставлене на певну паузу, бо нам треба подолати ворога. І тут ми повинні бути єдиними", – зазначив він.

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...