Данілов зізнався, чому немає нових відео з "Байрактарами"

Українська армія як і раніше використовує турецькі ударно-розвідувальні дрони "Байрактар", але зараз їхня робота не афішується, як на початку вторгнення. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю азербайджанському виданню Report, передають Патріоти України.

"В Україні є "Байрактари", ними користуються. Про них зараз менше говорять, але на початку війни вони були ключовими, так як у нас не було іншої зброї", – розповів він.

За словами Данілова, безпілотники "Байрактар" зіграли важливу роль у знищенні російських військ, що вторглися в Україну, в перші дні війни. Але навіть після появи в руках українців багатьох видів західних озброєнь ці безпілотники все ще затребувані.

"Ці дрони виконують величезну роботу, про яку я зараз вважаю за краще не говорити. Але, повірте, вони постійно перебувають на посту. Ми зараз з вами говоримо, а вони працюють", – запевнив Данілов.

Демократична партія напередодні доленосного кроку: Однопартійці, спонсори та союзники готують Камалу Гарріс до висунення у президенти США - Politico

субота, 20 липень 2024, 23:56

Союзники віцепрезидента США Камали Гарріс почали залучати донорів-демократів, щоб підготувати фінансову підтримку для неї на випадок вибуття президента Джо Байдена з виборів. . Збір пожертв серед жінок-донорів розпочала одна з радників Демократичної п...

Московські наймити не сподівались на такий фінал: У Львові затримано осіб, які підпалювали авто військових за гроші (відео)

субота, 20 липень 2024, 23:41

У Львові працівники поліції затримали двох осіб, які за «швидкі» та «легкі» гроші палили авто військовослужбовців. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. . «Спільно з ГУНП у Львівській області...