Данилюк і Данілов за короткий час примудрилися упустити значення РНБО нижче плінтуса, - Сергій Кривонос

Заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Сергій Кривонос вважає, що деякі дії секретаря РНБО Олексія Данілова свідчать, що йому не потрібна сильна Україна.

Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олександр Данилюк і його наступник на цій посаді Олексій Данілов зменшили значущість ради. Таку думку заступник секретаря РНБО генерал Сергій Кривонос висловив 15 січня в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Його запитали, чому він вважає РНБО "посміховиськом із клоунами". "І попередній секретар пан Данилюк, і пан Данілов за короткий час примудрилися упустити рівень значення Ради безпеки нижче плінтуса. І в Офісі президента не особливо прислуховуються до певних дій Ради національної безпеки, а відповідно, це впливає на ситуацію в країні, у моєму розумінні, не дуже позитивно", – сказав Кривонос.

Він вважає "незрозумілими" призначення деяких людей радниками. "У багатьох випадках, люди, які не мають доступу до державної таємниці, "бродять" в організації, яка відповідає за безпеку країни. Це, якщо чесно, мене як військового насторожує. Це по-перше. А по-друге, може, вони якісь великі теоретики, але я знову ставлю запитання: а де ці теоретики були попередні п’ять років? Це люди, які "спливли" невідомо звідки і незрозуміло чим вони займалися", – пояснив Кривонос.

У нього уточнили, чи йдеться про радника секретаря РНБО Сергія Сівоху. "Сівохо – один із великої обойми, яка є. ...У моєму розумінні – це дискредитація і розгойдування ситуації всередині країни такими заявами. З приводу примирення, наприклад... Може, у нього наміри достатньо правильні, але треба мати поняття про контекст... Навчіться правильно викладати свої думки, так, щоб не рогойдувати ситуацію в країні. А так заяви Сівохи сприяють тому, що населення нашої країни розділяється на певні шари, які один одному протирічать. Кому грає на користь розшарування суспільства? Тільки Російській Федерації. Дестабілізація країни кому на користь? Російській Федерації. Так ми кому на користь граємо? Ми хочемо об'єднатися? Хочемо. Якщо ви хочете об'єднати країну, то навчіться правильно висловлюватися", – заявив Кривонос.

"Процедура аншлюсу Білорусі вже відбувається": Український дипломат розповів, до чого готуватися Україні

неділя, 27 вересень 2020, 22:00

Польща та Литва уже домовилися посилити захист Сувалкського коридору. Власне, те саме мала би зробити й Україна на своїх північних кордонах, які не охоронялися десятки років. Аншлюс - тобто приєднання, анексія Білорусі Росією - став, як ніколи, реальни...

Ще крок до "кривавої бані": У Гомелі під час розгону протесту у Лукашенка відкрили автоматну пальбу

неділя, 27 вересень 2020, 21:24

Карателі застосовують проти народу все більш жорсткі заходи, намагаючись збити протест. Однак їх жорстокість не встигає за ростом народного гніву. Пекельні перегони "хто кого пересилить" тривають. У Гомелі під час розгону акції протесту силовики застос...