Данилюк і Данілов за короткий час примудрилися упустити значення РНБО нижче плінтуса, - Сергій Кривонос

Заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Сергій Кривонос вважає, що деякі дії секретаря РНБО Олексія Данілова свідчать, що йому не потрібна сильна Україна.

Колишній секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олександр Данилюк і його наступник на цій посаді Олексій Данілов зменшили значущість ради. Таку думку заступник секретаря РНБО генерал Сергій Кривонос висловив 15 січня в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Його запитали, чому він вважає РНБО "посміховиськом із клоунами". "І попередній секретар пан Данилюк, і пан Данілов за короткий час примудрилися упустити рівень значення Ради безпеки нижче плінтуса. І в Офісі президента не особливо прислуховуються до певних дій Ради національної безпеки, а відповідно, це впливає на ситуацію в країні, у моєму розумінні, не дуже позитивно", – сказав Кривонос.

Він вважає "незрозумілими" призначення деяких людей радниками. "У багатьох випадках, люди, які не мають доступу до державної таємниці, "бродять" в організації, яка відповідає за безпеку країни. Це, якщо чесно, мене як військового насторожує. Це по-перше. А по-друге, може, вони якісь великі теоретики, але я знову ставлю запитання: а де ці теоретики були попередні п’ять років? Це люди, які "спливли" невідомо звідки і незрозуміло чим вони займалися", – пояснив Кривонос.

У нього уточнили, чи йдеться про радника секретаря РНБО Сергія Сівоху. "Сівохо – один із великої обойми, яка є. ...У моєму розумінні – це дискредитація і розгойдування ситуації всередині країни такими заявами. З приводу примирення, наприклад... Може, у нього наміри достатньо правильні, але треба мати поняття про контекст... Навчіться правильно викладати свої думки, так, щоб не рогойдувати ситуацію в країні. А так заяви Сівохи сприяють тому, що населення нашої країни розділяється на певні шари, які один одному протирічать. Кому грає на користь розшарування суспільства? Тільки Російській Федерації. Дестабілізація країни кому на користь? Російській Федерації. Так ми кому на користь граємо? Ми хочемо об'єднатися? Хочемо. Якщо ви хочете об'єднати країну, то навчіться правильно висловлюватися", – заявив Кривонос.

"Путін, як майор КДБ, завжди говорить весело. Це звичка": Економіст пояснив, чому ніякого об'єднання Росії і Білорусі не буде

понеділок, 17 лютий 2020, 7:15

Білоруський економіст, керівник аналітичного центру "Стратегія" Леонід Заїко заявив, що президент РФ Володимир Путін "пожартував", коли пропонував главі Білорусі Олександру Лукашенку об'єднати країни в наддержаву. Союзна держава Росії та Білорусі, що і...

Формула Штайнмаєра і не тільки: У Росії назвали умову для проведення зустрічі в "нормандському форматі"

понеділок, 17 лютий 2020, 0:00

Представник Росії заявив, що Київ нібито не демонструє готовність до "нормального діалогу з Донецьком і Луганськом". Рішення про проведення нового саміту в "нормандському форматі" буде прийнято виходячи з прогресу у виконанні поточних домовленостей. Пр...