Дарма ПіС пустила їх у країну: "Серед російських і білоруських "айтішників" є ворожа агентура", - Туск

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск звинуватив попередників із партії "Право і справедливість" у невірній міграційній політиці. Про це він написав у Х, передають Патріоти України.

За словами польського прем'єра, міграційна політика минулого уряду Польщі допомогла створити в країні "іноземну агентуру", зокрема шляхом залучення російських та білоруських "айтішників".

"Тож ще раз. Вони завезли СОТНІ ТИСЯЧ мігрантів з Азії та Африки (при цьому заробляючи гроші на візах), а також російських та білоруських "айтішників", допомагаючи будувати іноземну агентуру. Це хочуть прикрити расистською пропагандою. Вони розраховують на свою коротку пам'ять і силу свого крику", - заявив Туск.

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...

Росіяни масово перекидають техніку та військові об'єкти до Кримського мосту: В "Атеш" пояснили, що відбувається

четвер, 25 липень 2024, 22:00

Агенти партизанського руху "Атеш" виявили, що росіяни масово перекидають системи ППО, авіацію, радіолокаційні станції та військові об’єкти до Кримського мосту. Про це інформує рух "Атеш", передають Патріоти України. Також партизани наголошують, що на п...