"Дармоїди": Названо прізвища депутатів, які пропустили майже всі голосування в Раді за сесію

За даними Комітету виборців України, за час роботи другої сесії Верховної Ради чотири депутати пропустили 90% засідань. У КВУ повідомили, що серед цих депутатів - Антон Яценко з групи За майбутнє, Вадим Столар і Юрій Солод з ОПЗЖ, а також позафракційний Андрій Деркач, передають Патріоти України.

Так, за п’ять місяців роботи Яценко натиснув кнопку для голосування тільки 89 раз або взяв участь в 4% голосувань. Це найнижчий результат серед усіх народних депутатів. Столар взяв участь в 129 голосуваннях або в 7%. Також в 7% голосувань взяв участь Солод. Деркач проголосував у 8% випадків. Всього в ВР є 58 народних депутатів, які взяли участь в менш ніж половині голосувань Ради за сесію.

Водночас частина депутатів голосували майже завжди, взявши участь в близько 100% голосувань. Найвищі показники голосувань серед народних депутатів у Олега Воронька зі Слуги народу, який взяв участь в 99,39% голосувань Ради. Усього 28 народних депутатів взяли участь у 95% і більше голосувань Ради за сесію.

"Потери сейчас ежедневно": Гіркін розповів про загострення під Донецьком

п’ятниця, 3 квітень 2020, 19:29

Екс-ватажок "ДНР" запевняє, що Україна "стягує війська до лінії зіткнення" і зараз активно б'є по терористах. Поки світ відволікся на пандемію COVID-19, на Донбасі спостерігається різке загострення конфлікту. Про це в соцмережі розповів колишній "мініс...

Три місяці в очікуванні кінцевої(?) версії: В ОПУ розповіли, як Зеленський надумав махнути в Оман переговори

п’ятниця, 3 квітень 2020, 19:24

В Офісі президента заявили, що візит Володимира Зеленського до Оману у січні не мав офіційного статусу, а відбувався з приватною метою, але через багаторічну відсутність візитів найвищого рівня між Україною та Оманом президент вирішив використати поїзд...