"Дармоїди": Названо прізвища депутатів, які пропустили майже всі голосування в Раді за сесію

За даними Комітету виборців України, за час роботи другої сесії Верховної Ради чотири депутати пропустили 90% засідань. У КВУ повідомили, що серед цих депутатів - Антон Яценко з групи За майбутнє, Вадим Столар і Юрій Солод з ОПЗЖ, а також позафракційний Андрій Деркач, передають Патріоти України.

Так, за п’ять місяців роботи Яценко натиснув кнопку для голосування тільки 89 раз або взяв участь в 4% голосувань. Це найнижчий результат серед усіх народних депутатів. Столар взяв участь в 129 голосуваннях або в 7%. Також в 7% голосувань взяв участь Солод. Деркач проголосував у 8% випадків. Всього в ВР є 58 народних депутатів, які взяли участь в менш ніж половині голосувань Ради за сесію.

Водночас частина депутатів голосували майже завжди, взявши участь в близько 100% голосувань. Найвищі показники голосувань серед народних депутатів у Олега Воронька зі Слуги народу, який взяв участь в 99,39% голосувань Ради. Усього 28 народних депутатів взяли участь у 95% і більше голосувань Ради за сесію.

"Вагнерівці з Бахмута остаточно не вийшли": У Міноборони України розповіли, чим зайняті найманці Пригожина

субота, 3 червень 2023, 20:00

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр зазначила, що у місті Бахмут ситуація умовно стабільна і додала, що вагнерівці остаточно ще не залишили місто. Про це заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила у telegram, передають Патріоти України. За ...

"Рахитская федерация": Путін несподівано "перейменував" РФ (відео)

субота, 3 червень 2023, 19:28

Російський диктатор Володимир Путін обмовився і назвав свою країну "Рахітською Федерацією". Це трапилося під час одного із відеовиступив очільника Кремля. Кадри активно поширюють у Мережі, передають Патріоти України. "Для Російської Федерації - це пита...