Дас іс фантастіш: Для України виготовлено другий вертоліт Н145

Вертоліт вже проходить льотні випробування.​

У Німеччині на заводі Airbus Helicopters виготовили другий гелікоптер Н145 для Управління авіації та поліції на воді Нацполіції України, повідомляють Патріоти України.

Гелікоптер має тимчасову реєстрацію D-HCBT, бортовий номер 02 “синій”. Повідомляється, що вертоліт вже проходить льотні випробування. Перший Н145 з тимчасовою реєстрацією D-HMBF, бортовий номер 01 “синій”, серійний номер 20331, появився ще в травні 2020 року.

Зараз в Німеччині на ньому відбувається навчання українських фахівців. Ймовірно два борти прибудуть до України вже після завершення курсу навчання.

Довідка

26 лютого 2020 року до Контракту про закупівлю вертольотів Airbus Helicopters було укладено додаткові угоди про покращення предмету закупівлі та зміни комплектації.

Як вбачається із документа, до України буде поставлена версія Н145 D3 (нова модифікація із 5 лопатями та збільшеним корисним навантаженням). Однак перші два Н145 будуть у версії D2 із можливість подальшої модернізації в D3. Тобто відбудеться постачання 8 бортів у варіанті D3 та 2 у варіанті D2. На машинах № 2, 4 та 6 буде встановлено медичний комплект EMS. Тактична радіостанція RT5000 і робоча станція оператора буде додана на перші гелікоптери за № 1, 2, 3.

"​Уже сейчас ясно, что эскалация готовилась заранее. Прежде всего, к этому готовился Азербайджан в согласовании с Турцией", - Куса про масштабні бої за Нагірний Карабах

понеділок, 28 вересень 2020, 8:37

Между Арменией и Азербайджаном мощная эскалация. В этот раз речь идёт о Нагорном Карабахе. Минобороны Азербайджана рано утром в воскресенье объявило о полномасштабном наступлении по всей линии фронта. Формальный повод - артиллерийские обстрелы на линии...

Підбита техніка і багато загиблих: У мережу потрапило відео з місця боїв у Нагірному Карабасі

понеділок, 28 вересень 2020, 8:17

Наслідки боїв на кордоні Азербайджану та Вірменії, які пройшли в неділю, 27 вересня, зняли на відео, передають Патріоти України. Роликом, що демонструє втрати ВС Азербайджану в зіткненнях у невизнаному Нагірному Карабасі, поділилося так зване міністерс...