Дати по шапці: Голові "Аграрного фонду" подзвонили від імені заступника генпрокурора і повідомили, що він мусить принести в ГПУ хабар, щоб не сісти

Той, хто дзвонив був в курсі судової тяжби «Аграрного фонду» на суму 56 млн гривень.

Після того, як в українському медіа-просторі «засвітився» пранкер «Джокер», цю тему підхопили і інші любителі провокацій. Так, у понеділок, 27 січня, в приймальню в.о. голови «Аграрного фонду» Івана Баришева подзвонили нібито від імені заступника генпрокурора Віктора Трепака і повідомили, що він повинен принести в офіс генпрокурора хабар, інакше проти нього буде порушено справу. Про це в Facebook повідомила керівник відділу піару «Аграрного фонду» Тетяна Лупова, передають Патріоти України.

За її словами, в приймальню Баришева дали номер Трепак, який виявився зареєстрований в месенджері Telegram навіть з фото. Лупова пише, що той, хто дзвонив був в курсі судової тяжби «Аграрного фонду» на суму 56 млн гривень.

Під постом Лупової з'явилися коментарі, в тому числі і самого Віктора Трепака.

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.