Дати рішучу відсіч Росії: Хомчак розповів, чи може Україна розраховувати на підтримку НАТО в Чорноморському регіоні

НАТО може залучити Україну до процесу розвитку та розробки стратегії Чорноморського басейну. Про це в інтерв’ю Армія Іnform заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, передають Патріоти України.

За його словами, безпека Чорноморського регіону має стратегічне значення для НАТО, що підтверджує прийняття Чорноморського пакета в 2019 році, який передбачає посилення військово-морської присутності Альянсу в Чорному морі як за рахунок постійних військово-морських груп НАТО, так і за рахунок військово-морських активів окремих союзників.

Крім того, в 2020 році Альянс прийняв додатковий пакет допомоги для Грузії та України. Мова йде про розширення взаємної ситуаційної обізнаності в регіоні, а також збільшення кількості спільних навчань і маневрів.

“Сподіваюся, НАТО запросить Україну до процесу розвитку та розробки стратегії Чорноморського басейну. Особливо, враховуючи те, що Україні надано статус члена Програми розширених можливостей”, – зазначив Хомчак.

Головнокомандувач також підкреслив, що найбільшу допомогу на південному напрямку Україні продовжують надавати США.

"Твоє корумповане лігво х***во закінчить!": Нардеп заявив про стеження за ним "бригади СБУшників за дорученням Зеленського"

четвер, 25 лютий 2021, 23:53

Народний депутат Гео Лерос заявив, що за ним здійснюють стеження співробітники СБУ, одного з яких за вимогою нардепа затримала поліція. Про це Лерос написав у Facebook, передають Патріоти України. При цьому депутат звинуватив у організації стеження пре...

Генерал ​Наєв розповів, скільки живої сили та військової техніки перекинула Росія в окупований Крим

четвер, 25 лютий 2021, 23:40

Ситуація на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається стабільною, водночас Росія в 2021 році продовжує перекидати з материкової частини до Криму озброєння та військову техніку. Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант ...