Дати скрепам по пиці: Міністр економіки Німеччини допустив повну зупинку "Північного потоку-2" через загрози Україні

Міністр економіки та захисту клімату Німеччини Роберт Хабек вважає, що питання схвалення газопроводу "Північний потік - 2" має вирішуватися відповідно до закону. Але він допускає можливість зупинення проєкту через загрози Україні, зазначають Патріоти України.

За його словами, політика має бути зосереджена на політичних питаннях, і їх необхідно аналізувати з погляду зовнішньої політики та геополітики. "Це означає, що, дивлячись на ситуацію на сході України та нарощування там російських військ, доведеться ухвалювати політичні рішення, які санкції можуть бути застосовані у разі виникнення нового гострого конфлікту", - заявив Хабек.

Він допускає можливість зупинення проекту через загрози Україні. За словами Хабека, будівництво газопроводу може відвернути увагу Заходу від України як країни, яка здійснює транзит газу. Цьому потрібно протидіяти, підтримуючи перехід Києва на відновлювані джерела енергії, сказав він, додавши, що міністерство, яке він очолює, виділить на ці цілі 150 мільйонів євро.

"Це важливий сигнал Росії…": Топ-посадовець НАТО заявив, що Альянс готовий до прямої конфронтації з москвою

неділя, 29 січень 2023, 6:30

Очільник Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер Бауер в інтерв’ю португальській телерадіокомпанії RTP заявив, що Альянс готовий до прямої конфронтації з Росією. . "Роб Бауер запевняє, що НАТО готове до прямої конфронтації з Росією, визнаючи, що ...

Росіяни чогось недоотримають?: У центрі виробництва боєприпасів в Ірані прогримів вибух (відео)

неділя, 29 січень 2023, 0:27

В Ірані прогримів вибух в одному з центрів виробництва боєприпасів Міноборони країни. Інцидент стався в місті Ісфахан, інформують Патріоти України. Як повідомляє Reuters, на військовому заводі в центральному місті Ісфахан Ірану було чути гучний вибух. ...