Дав себе умовити власному керівництву: "Слуга народу" Мотовиловець попросив вибачення у нардепки "Європейської солідарності"

Після 10-денних роздумів, вмовлянь та "віднєкувань" 38-річний київський інтелігент погодився спуститись у власному его до можливості вибачитись перед жінкою за неджентльменську поведінку

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Мотовиловець попросив вибачення у колеги з “Європейської солідарності” Марії Іонової за інцидент, що стався в Раді 3 липня, зазначають Патріоти України.

“У п’ятницю сталася прикра подія – під трибуною була штовханина, і я прошу вибачення у Марії Миколаївни Іонової за те, що торкнувся вашої руки. Прошу мені вибачити”, – сказав Мотовиловець з трибуни Ради на позачерговому засіданні 13 липня.

Нардеп також зазначив, що парламентську трибуну досить часто використовують для політичного тиску, образ і т. д., і роблять це досвідчені політики.

“Я не хочу бути досвідченим політиком, я хочу бути ефективним політиком. Наше завдання – приймати закони, писати їх і працювати. Прошу прийняти мої вибачення”, – сказав “слуга народу”.

У свою чергу співголова фракції партії “Європейська солідарність” Ірина Геращенко зазначила, що Іонова зараз у відрядженні, але слухає трансляцію засідання. “Вона і наша політична сила приймають ці вибачення”, – зазначила Геращенко.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...