З початку 9 грудня на Донбасі російські окупаційні війська шість разів порушили режим припинення вогню. Поблизу Авдіївки українські військовослужбовці збили російський безпілотник, повідомляють Патріоти України з посиланням на командування операції Об'єднаних сил.
Поблизу Талаківки проросійські бойовики вдвічі провокували українських військових вогнем з гранатометів різних систем. Станкові гранатомети окупанти застосували і біля Авдіївки, а для коригування вогню застосували квадрокоптер, який запустили зі сторони Мінерального. В результаті ворожих обстрілів українські військові не постраждали.
"Всього декілька пострілів зі стрілецької зброї знадобилося українським воїнам, аби збити БПЛА противника після перетину лінії розмежування", - додали у штабі.
Крім того, поблизу Водяного та Луганського зафіксували факти укріплення позицій бойовиками. Біля Луганського найманці під час інженерних робіт здійснили три підриви з використанням зарядів розмінування.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...