Атака, яку на Київ здійснила країна-агресор РФ у ніч на 10 жовтня, була однією з найскладніших за наслідками. Про це в Telegram заявив мер міста Віталій Кличко, передають Патріоти України.
Російські окупанти били по об'єктах критичної інфраструктури України, через що довелося запровадити екстрені вимкнення електрики в більшості областей країни. До ліквідації наслідків обстрілу в Києві із самого ранку залучили всі служби, зазначив Кличко.
Енергетики вже заживили понад 423 тис. споживачів, відновили й систему водопостачання, але ще не всюди. У будинках, де досі немає світла, може не бути холодної води на верхніх поверхах через те, що не працюють насоси підвищення тиску, пояснив міський голова.
"Ситуація складна. І давайте говорити правду, а не займатися самозаспокоєнням. Бо ворог не зупиняється. У найближчі дні прогнозують нову атаку", – зазначив Кличко.
Також він закликав жителів української столиці "діяти прагматично".
"Зробити запаси води, підготувати аптечку, набір продуктів харчування, зарядити пристрої автономного живлення. Підготувати теплі речі. Не ігнорувати сигналів тривоги", – написав мер Києва.
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...