"Давайте тверезо подумаємо!": Азаров заявив, що "справжня війна" між Україною і Росією триватиме максимум тиждень

Колишній глава українського уряду Микола Азаров вважає, що якщо між Україною і Росією дійсно почнеться справжня війна, то вона триватиме не більше тижня. В ефірі телеканалу NewsOne одіозний політик заявив, що протистояння двох країн може тривати 2-3 дні, від сили тиждень, передають Патріоти України.

За словами колишнього прем'єра, президент України Володимир Зеленський і його попередник Петро Порошенко продовжують "мусолити тему війни", тому він хоче нагадати, чим військове зіткнення може завершитися для двох країн. «Давайте тверезо подумаємо, скільки б така війна тривала, якби вона дійсно була реальною і Збройні сили Росії брали в ній реальну участь», - підкреслив Микола Азаров. Він зазначає, якби така війна існувала в реальності, то термін її життя склав би всього кілька днів.

Також політик додав, що українська влада продовжує говорити про російську агресію, але робиться це лише для того, щоб виправдати глибоку кризу в українській економіці. За словами політика, в бюджет до 2024 року закладено військовий збір, і неважко здогадатися, що популярна мантра про війну з Росією буде звучати ще протягом як мінімум 3 років.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...