"Давайте вместе бить биндер, приезжайте!": Ватажок терористичної "ЛНР" покликав Зеленського до Луганська


Ватажок так званої "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що готовий до діалогу з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, повідомляють Патріоти України.

Також Пасічник запросив лідера України відвідати для переговорів окуповане бойовиками місто Луганськ. "До діалогу з паном Зеленським готовий. Якщо приїде (до Луганська - ред.) - приймемо відповідно до міжнародного протоколу. Будемо говорити з ним про мир", - написав Пасічник. У той же час він підкреслив, що основна вимога бойовиків - прямі переговори між Києвом і незаконними збройними формуваннями.

Сам президент Володимир Зеленський поки не прокоментував пропозицію з боку бойовиків. Однак користувачі мережі відреагували на цю новину.

Поляки поширюють наративи про невдячність українців, Кулеба відреагував

четвер, 28 вересень 2023, 21:51

Наративи про невдячність українців, які все активніше розкручують польські ЗМІ та деякі чиновники, не відповідають дійсності. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю, передають Патріоти України. «Я вважаю стратегічно загрозливи...

Наші люди - не біженці: В Міграційній службі закликали європейців... не інтегрувати українців

четвер, 28 вересень 2023, 21:30

Державна міграційна служба України просить владу країн, куди виїхали мільйони наших співвітчизників, не створювати для них програми інтеграції, повідомляють Патріоти України. Очільниця відомства Наталія Науменко заявила, що українці за кордоном не є бі...