Давно стала "таємною дружиною" Путіна? Обручку на пальці Аліни Кабаєвої бачили вже у 2014-му році (фото)

Коханка Путіна – Аліна Кабаєва – можливо, вже давно і не коханка, а офіційна дружина диктатора, зазначають Патріоти України.

Нещодавно ексспортсменка з'явилася на фестивалі художньої гімнастики "Аліна" у спорткомплексі "ВТБ Арена" у Москві. Після цього світського виходу Кабаєвої багато ЗМІ почали обговорювати обручку, яку роздивилися на безіменному пальці правої руки подруги Путіна, побачивши в цьому добрий знак, мовляв, "кремлівський фюрер" теж одружився зі своєю "євою браун".

Але насправді Аліна Кабаєва носить цю обручку з платини від 2014 року. Принаймні знімки спортсменки із каблучкою у пресі стали з'являтися саме 2014 року. А раніше у вересні 2013-го у російських ЗМІ активно обговорювали чутки про те, що Путін та Кабаєва повінчалися в Іверському монастирі на Валдаї. Тоді речник Путіна – Пєсков – змушений був прокоментувати інформацію, назвавши її "дурницею". І, як завжди, запропонував не втручатися в особисте життя президента.

Того ж 2014 року журналісти звернули увагу на каблучку на безіменному пальці Кабаєвої на церемонії відкриття Олімпійських ігор у Сочі, де вона виступала у ролі факелоносця.

Нагадаємо, у червні 2013 року Путін офіційно повідомив, що розлучився з дружиною Людмилою після майже 30 років шлюбу, в якому народилося дві доньки. На них, до речі, Захід уже наклав санкції, чого не скажеш про Аліну Кабаєву.


"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...