Давно вже час: У Чорногорії заговорили про скасування безвізу з Росією

Міністр закордонних справ Чорногорії Ранко Кривокапич запропонував призупинити дію угоди про спрощений візовий режим для громадян Росії. Про це повідомляє видання Dan, посилаючись на заяву МЗС Чорногорії, передають Патріоти України.

У МЗС вважають, що Чорногорія у всьому повинна бути на боці Євросоюзу, В тому числі, коли йдеться про припинення дії угоди про спрощення візового режиму з Росією. "Чорногорія є відданим партнером Європейського Союзу, і міністр закордонних справ вважає, що наша країна повинна бути повністю солідарна з ЄС у цьому рішенні, як це було досі", – заявили в МЗС.

У разі, якщо б уряд погодився з думкою міністра закордонних справ, це практично означало б введення віз для громадян Російської Федерації. З 2008 року між Росією і Чорногорією діє угода про безвізові поїздки громадян. Громадяни Росії можуть в'їжджати в Чорногорію і перебувати в країні до 90 днів на підставі чинного проїзного документа, в тому числі закордонного паспорта.

У Польщі накрили мережу російських агентів, троє шпигунів втекли від покарання

понеділок, 17 червень 2024, 19:16

Двох громадян України та одну білоруску в грудні 2023 року було засуджено в Польщі за шпигунство на користь Росії. Шпигуни дістали тюремні строки позбавлення волі, але оскільки на момент винесення вироку вони не перебували під арештом, то змогли втекли...

"Уже не той ефект": у ВМС пояснили, чи вплине на хід війни знищення Кримського мосту

понеділок, 17 червень 2024, 18:48

Речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук вважає, що знищення Кримського мосту зараз не мало б того ефекту в порівнянні з початком повномасштабного вторгнення. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України. За слов...