"Даже если мы наступать не будем - они сдохнут от голода и от холода": Глава Миколаївської ОВА передав "привіт" "чмобікам"

Глава Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що мобілізованих росіян кидають на поле бою, щоб стримувати відступ регулярних військ. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

«Передайте хтось російським «чмобікам», що їх реально кидають стримувати тілом відступ регулярних частин. Тільки орден/зарплату/похорон їм ніхто не забезпечить. Їм брешуть. Навіть якщо ми наступати не будемо – вони здохнуть від голоду та від холоду. Ps: Поранення = смерть від втрати крові», – написав Кім.

США більше не є нейтральним посередником, а разом з нами виступають за територіальну цілісність України,— Макрон (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:40

США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...

Росія задумала різке збільшення армії, але зіткнулася з серйозною проблемою, - ISW

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:30

Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...