

Військово-морські сили США продемонстрували вигляд ескадреного міноносця DDG(X). Його бойові можливості відповідатимуть DDG 51 FLT III, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр Військово-морського інституту ВМС США.
Головна особливість есмінця полягатиме в масовому використанні потужних бойових лазерів, які працюватимуть завдяки спеціальній силовій установці.
Ракетні пускові установки Mk-41 опційно замінятимуть на нові збільшені установки для гіперзвукових ракет. За допомогою додаткових модулів корпусу можна буде збільшувати кількість ракет.
Крім того, DDG(X) споживатимуть на 25% менше палива, ніж той самий Arleigh Burke.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...