"Де-факто обслуговує війну": Соловйов розмріявся про знищення супутникової системи Маска (відео)

Російський пропагандист Володимир Соловйов, відомий своїми неадекватними заявами, на цей раз розмріявся про знищення супутникової системи "Старлінк" Ілона Маска. Про це пропагандист заговорив у своїй програмі на фоні нещодавнього скандалу з Ілоном Маском, який відмовився вмикати для України супутниковий зв'язок у Криму, передають Патріоти України.

Відео з пропагандистом виклали у Telegram-каналі Центру протидії дезінформації. На ньому Соловйов заявив, нібито ця система "обслуговує війну".

Також пропагандист розповідає, нібито таке використання супутникового зв'язку "є порушенням контракту". "А чому ми не знищуємо їхні засоби розвідки? Ну, виходячи з цієї логіки, нам треба знищити супутникове угруповання Ілона Маска, тому що де-факто воно обслуговує війну... Ми маємо просто Ілону Маску сказати безпосередньо, що він же бере участь у війні. Що, до речі, є порушенням контракту", – заявив Соловйов.

"Історія розсудить": У Китаї зробили чергову розмиту заяву про ситуацію в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 15:56

Міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що "історія розсудить усі нюанси української кризи". За його словами, наразі найголовніше - припинити бойові дії. Ця заява з’явилася на офіційному сайті профільного відомства, передають Патріоти України.

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про демобілізацію строковиків: Що передбачає

четвер, 22 лютий 2024, 15:49

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану, передають Патріоти України. Джерело: картка законопроєкту №11035 на сайті па...