Де найбільше підтримують Порошенка і Зеленського: Нові дані ЦВК (інфографіка)

Кандидат у президенти і шоумен Володимир Зеленський набрав найвищий відсоток голосів у південних областях України, а також у Дніпропетровській області, в свою чергу нинішній президент Петро Порошенко зміг перемогти його в деяких західних регіонах. Про це свідчать дані ЦВК станом на 16:10, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, Володимир Зеленський набрав 45.32% в Дніпропетровській області. Петро Порошенко там же отримав всього лише 8.26%. Також серйозний успіх Зеленському принесли Одеська та Миколаївська області - 41.35% і 40.93% голосів відповідно. Порошенко в цих же областях зміг отримати 9.09% і 9.50%.

Нинішній президент, в свою чергу, здобув велику перемогу у Львівській області - 35.57%. У Зеленського там лише 11.95%, найнижчий показник для нього по всій Україні. Також Порошенко зміг побити результат головного опонента в Івано-Франківській і Тернопільській областях. У всіх інших областях Зеленський перемагає з різним відривом. Дані результати були отримані після обробки 83.91% протоколів.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...