"Де ви були?": Кадиров несподівано накинувся на Україну та Захід, бо нібито не допомогли у чеченській війні

Чеченський диктатор Рамзан Кадиров звинуватив Захід та Україну у тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність у дев'яності роки, а зараз Чечня нібито не зможе існувати без Росії, і навіть не прогодує людей, передають Патріоти України.

"Де ви були, коли ми воювали за Ічкерію, коли ми відстоювали інтерес незалежності? Чому європейські держави, зокрема й Україна, не підтримали нас тоді, і сьогодні ви раптом вирішили підтримати неіснуючу державу?" - заявив Кадиров у своєму Telegram-каналі.

Він додав, що "був затятим ічкерійцем", але нібито це саме Європа не дозволила прихильникам незалежності Чечні "будувати свою державу".

Після цього чеченський диктатор назвав "зрадниками" нинішніх прихильників Ічкерії. Окрім того, він спробував виправдати російське вторгнення в Україну. Також Кадиров звернувся до політичного керівництва Польщі, сказавши: "Ми йдемо за вами". Він також закликав їх "встати на коліна".

Зазначимо, що звернення Кадирова з'явилося після того, як прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Чечня могла бути незалежною від Росії, адже країна багато століть боролася за свою свободу.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...