Дечого стало не вистачати: У Росії перестали оформляти 10-річні закордонні паспорти

В Росії припинили оформляти біометричні закордонні паспорти з терміном дії в 10 років. Чиновники стверджують, що це тимчасове явище. Про це пише видання "Медуза", передають Патріоти України.

Інформацію про припинення оформлення 10-річних закордонних паспортів журналістам підтвердили в ряді регіональних управлінь МВС Росії. "У зв'язку з інформацією, що надійшла з АТ "Гознак" виготовлення паспорта, що містить електронний носій інформації, з технічних причин попередньо відкладено до середини березня 2023 року", — заявили в поліції Тверської області.

Чиновники запевняють, що росіяни як і раніше можуть оформити закордонний паспорт старого зразка терміном на п'ять років. Як пише ТАСС, житель Москви повідомив їм про отриману відмову при спробі оформити 10-річний закордонний паспорт в центрі держпослуг "Мої документи". Там послалися на" відсутність чіпів " для паспорта.

Однак у прес-службі Центру держпослуг це заперечують і запевняють, що приймають заявки і видають документи "у звичайному режимі".

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...