"Дед совсем плох стал": Путін під час "прямої лінії" розмовляв із телевізором, але... не розумів це

Президент Росії Володимир Путін під час "прямої лінії" говорив із відео – вітався і ставив запитання спікерам, звернення яких були записані заздалегідь. Пресконференцію політика транслювали в прямому ефірі в середу, 30 червня. На те, що Путін "говорив із телевізором", звернуло увагу видання "Медуза", передають Патріоти України.

Журналісти припустили, що російського главу могли не попередити про те, що запитання записані, а не йдуть "наживо" онлайн. Можливо, Путін не зрозумів формат "прямої лінії". Наприклад, Євгену Цветкову з Москви президент Росії у відповідь на "Добрий день" сказав "Здрастуйте", а потім привітався ще раз, коли чоловік відрекомендувався і сказав, з якого він міста.

"Пряма лінія" з Путіним

Євген Цвєтков

Політик також привітався з наступним відео, яке записала Катерина Качайлова зі столиці РФ.

Путін в студії російського телеканалу

Катерина Качайлова

Крім того, коли Валентина Слєпцова з Липецька скаржилася на ціну закордонних бананів, Путін поставив жінці запитання: "Скільки? Скільки коштує? Скільки там ціна-то?".

Перед тим, як показати в ефірі не записане відео, а живий відеодзвінок із Троїцька, Путіна попередили про це, зазначивши: зі співрозмовником дійсно можна буде поговорити.

Пізніше президент РФ знову спробував поговорити із записаним заздалегідь роликом – від Світлани Култигіної з Краснотур'їнська Свердловської області. Він запитав, яке у жінки по батькові.

Володимир Путін"Світлано, а як вас по батькові, вибачте?" – звернувся Путін до відео. На це відреагувала ведуча Наіль Аскер-заде, пояснивши, що поговорити з росіянкою не вийде. Після цього Путін вирішив перейти до відповіді на звернення жінки.

Реакція користувачів мережі

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...